reklama

Bovo F16 přijde na trh s 13MPx Sony Exmor Pro

Bovo F16 přijde na trh s 13MPx Sony Exmor Pro
2013-04-20T11:27:20+02:00
• 19. 4. 2013

Již půl roku uběhlo od první zmínky o modelu F16 od společnosti Bovo a právě dnes na povrch vycházejí nové informace týkající se připravované novinky včetně data představení. V říjnu loňského roku bylo známo, že zařízení dostane 4,5palcový displej, čtyřjádrový procesor od MediaTeku, 13megapixelový fotoaparát a nyní jsou tyto specifikace upřesněny.

Bovo F16

Bovo F16 bude vybaven 4,5palcovým displejem, který by měl být v HD rozlišení 1280 x 720 pixelů. O výkon se postará kromě čtyřjádrového procesoru MT6589, také 2 GB paměť RAM, což model zařazuje do novější generace s touto velikostí operační paměti. Samotným vrcholem bude 13megapixelový fotoaparát se snímačem Exmor Pro od společnosti Sony.

I když existuje relativně mnoho zařízení na čínském trhu se snímačem od Sony, tak stále jde o světlou výjimku, která nejednoho majitele zajisté potěší. Příkladem může být Oppo Find 5, jehož fotoaparát pořizuje podobně kvalitní snímky. Začátek prodeje modelu F16 startuje v Číně, a to 25. dubna.

F16

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat