reklama

Google Now – objeven kód na titulní straně vyhledávače

Google Now – objeven kód na titulní straně vyhledávače
2013-04-22T19:54:04+02:00
• 22. 4. 2013
2

Už nezbývá ani jeden měsíc do největší události kolem společnosti Google. Samozřejmě máme na mysli konferenci Google I/O 2013, která by měla přinést dvě nejočekávanější novinky tohoto roku. Dočkáme se zřejmě Androidu 5.0 Key Lime Pie, o kterém se zatím spekuluje, ale ještě jsme neměli možnost nahlédnout, co vlastně nového přinese. Druhá podstatná evoluce se týká komunikačních nástrojů, které mají být sjednoceny do jedné služby s názvem Babel. Nyní se ukazuje, že se asi máme těšit na rozšíření služby Google Now.

Ta sice není v naší zemi kompletně dostupná, jelikož chybí podpora některých služeb, ale mohli jsme se dočkat integrace informací o veřejné dopravě. Již jsme zaznamenali u našich čtenářů, že se zvětšuje využívání Google Now. Nyní se ukazuje, že se tato služba dostane i na domovskou stránku Googlu, kde je zatím jen možnost pro vyhledávání a do jisté míry se jedná také o rozcestník do jiných služeb. V samotném kódu byly objeveny zmínky o Google Now, což by naznačovalo, že se zde dočkáme rozšíření v podobě karet. Ty budou personalizované, přičemž budete muset být přihlášeni.

https   www.google.com xjs _ js s nowe rt=j ver=e9GsTzEvm4U.en_US. am=AAI d=0 sv=1 rs=AItRSTNdSH46ZRTr0r_weliNNtxcFOVBBw

UnauthorizedError – Goro

Je těžké předvídat, jestli se novinka ukáže na Google I/O 2013, nebo dojde k uvolnění v jiném datu. Ovšem již nyní vznikají návrhy, jak by nový vyhledávač mohl vypadat. Jakoby se vracela služba iGoogle, která byla modernizována a ještě více personalizována na základě vašich dat. Synchronizace s vaším mobilním telefonem nebo tabletem může být velké lákadlo. Otázka je, jestli se tato možnost setká s kladnou odezvou.

google-now-chrome-russian-test

 

Zdroj: googlesystem.blogspot.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Danny Macho

23. 4. 2013, 12:26

vůbec to neni špatný nápad… když už igoogle zavřeli, nahradit ho now je fajn myšlenka…

Lukáš Biel

23. 4. 2013, 15:41

souhlasím, vypadá to zajímavě, líbí se mi to

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat