reklama

Arnova 97 G4: Průměrná novinka od Archosu

Arnova 97 G4: Průměrná novinka od Archosu
2013-04-25T10:16:29+02:00
• 25. 4. 2013

Oficiální stránky společnosti Arnova, jakožto dceřiné společnosti značky Archos, odhalují další novinku v podobě tabletu, který bude se svými technickými vlastnostmi zapadat do řady cenově dostupných zařízení. Model označovaný Arnova 97 G4 by měl být zaměřen na nenáročné uživatele, hledající především základní výbavu s nepřemrštěnou cenovkou.

Arnova 97 G4

Tablet dostal 9,7palcový displej s HD rozlišením 1024 x 768 pixelů, pod nímž najdete dvoujádrový procesor na architektuře Cortex-A9 taktovaný na 1,6 GHz společně se čtyřjádrovým grafickým čipem Mali 400 a 1 GB operační paměť. Uvnitř uživatele čeká 8 GB vnitřní paměť, kterou dále rozšíříte prostřednictvím paměťové SD karty.

Přední i zadní část disponuje totožnou 2megapixelovou kamerkou. Mezi další specifikace lze například zařadit Wi-Fi nebo možnost připojení tabletu k televizoru, a to díky HDMI mini konektoru. Softwarovou stránku doplňuje operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean.

Co se týče cen, tak vzhledem k nižší cenové politice Arnovy v porovnání s Archosem můžeme očekávat cenu, jejíž hranice by neměla atakovat hodnotu 250 dolarů (tj. v přepočtu 4 987 Kč).

Arnova 97 G4 - přední část Arnova 97 G4 - zadní část

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat