reklama

Apple ohlásil datum konference WWDC 2013

Apple ohlásil datum konference WWDC 2013
2013-04-25T09:10:59+02:00
• 25. 4. 2013
1

Google zanedlouho odstartuje letošní vývojářskou konferenci a dva měsíce na to bude následovat další velká událost. Tentokrát půjde o Worldwide Developers Conference společnosti Apple, která se bude konat od 10. června do 14. června v Moscone West v San Francisku. V samotné pozvánce bylo opět grafické ztvárnění loga konference, které by mělo napovědět, na co se můžeme těšit.

wwdc2013_large_verge_medium_landscape

V minulých letech se daly objevit indicie poměrně jednoduše, ale tentokrát se jedná o trochu větší oříšek. Ovšem Phil Schiller z Applu slibuje, že se můžeme těšit na kompletně nové systémy OS X a iOS. Někteří usuzují z obrázku, že se vše bude točit kolem větší propojitelnosti a sjednocení obou systémů.

Na druhou stranu si raději počkejme na oficiální uvedení iOS 7, který by mohl přinést větší grafické změny. Aspoň o tom se v poslední době nejvíce spekulovalo. Bohužel Apple nepatří k firmám, které by dělaly velké změny, aby uchvátily širokou veřejnost. Většinou bývá zdrženlivější v oblasti systému, jelikož chce přinést sjednocené ovládání napříč generacemi systému a zařízení.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dušan Hesko

25. 4. 2013, 9:36

alebo tie farby sú farby novyych lacnych iphonov :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim