reklama

AppShopper se vrací do AppStore

AppShopper se vrací do AppStore
2013-04-30T09:30:49+02:00
• 30. 4. 2013

Po tom, co byla vloni v prosinci aplikace AppShopper, jedna z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších aplikací na přinášení slev aplikací a her, stažena z AppStore z důvodu porušení smluvních podmínek obchodu AppStore, se nyní tvůrci vrací s upravenou verzí pod názvem AppShopper Social. Aplikace konkrétně porušovala tuto podmínku:

2.25 Apps that display Apps other than your own for purchase or promotion in a manner similar to or confusing with the App Store will be rejected

2.25 Aplikace, které nabízejí ke koupi jiné aplikace než vaše vlastní nebo používají podobné zavádějící techniky budou v AppStore zamítnuty

Tvůrci proto aplikaci trochu upravili a přidali sociální funkce, kde si nyní můžete přidávat své přátelé, a zároveň i sledovat je, jakou výhodnou koupi oni sdíleli. Autoři zároveň vytvořili pár účtů, které pokud budete sledovat, vám budou přinášet slevy stejně jako v původní aplikaci. Bohužel zde zatím není možnost zobrazit „Top 200“ a „What’s new“ a také chybí podpora iPadu, obojí by se však mohlo objevit v budoucích verzích. Nově také nalézáme možnost vytvořit si svůj wish-list s aplikacemi, jež chceme.

mzl.jtptswsu.320x480-75 mzl.aponqhbl.320x480-75

Novou aplikaci stahujte zdarma na AppStore:

logo-app AppShopper Social Developer Zdarma iOS

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim