reklama

Ainol představil modely Novo 8 Dream a Found

Ainol představil modely Novo 8 Dream a Found
2013-04-01T17:06:31+00:00
• 1. 4. 2013
Thumbnail1

Jeden z nejpopulárnějších výrobců mezi cenově dostupnými tablety představil další dva čtyřjádrové tablety. Jedná se o Ainol Novo 8 Dream a Novo 8 Found. Obě zařízení se shodují ve velikosti displeje, který činí 8 palců a ve zmiňovaném procesoru. Další bližší specifikace již tyto dva tablety rozdělují, ale každý si přijde určitě na své.

Ainol Novo 8

Ainol Novo 8 Dream na první pohled především zaujme vysokou výdrží, díky baterii o velikosti 6000 mAh, kontroloru PMU řídící napájení zařízení a procesoru s nízkou spotřebou. Přední část zaujímá 8palcový displej s poměrem stran 4:3 a rozlišením 1024 x 768 pixelů. Tablet je vybaven kromě Wi-Fi také fotoaparátem a přední kamerkou, jejíž specifikace nebyly prozatím upřesněny. Uvnitř se nachází operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean.

Ainol Novo 8 Found pohání čtyřjádrový procesor a 2 GB DDR3 operační paměť RAM. IPS displej nabízí rozlišení 1024 × 768 pixelů. Mezi základními funkcemi najdete Bluetooth, Wi-Fi, HDMI HD výstup nebo přenos souborů pomocí OTG.

Momentálně nejsou bohužel známy žádné další bližší informace, které by se týkaly cen nebo zahájení prodeje.

Ainol Novo 8 Ainol Novo 8

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Jaky je Vas zdroj novinek? Ainol tyto tablety predstavil jiz 15.3…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit