reklama

5 aplikací ze storu: hudba na iOS

5 aplikací ze storu: hudba na iOS
2013-04-24T11:35:43+02:00
• 24. 4. 2013

V dnešním pokračování seriálu 5 aplikací ze storu zamíříme po delší době opět na platformu iOS od Applu. Ukážeme si aplikace vhodné pro poslech nebo i editaci hudby a na závěr i jednu výbornou hru.

IMG_0007

TUNEIN RADIO

Mnozí jste již možná slyšeli o aplikaci s tímto názvem, jedná se o výbornou náhradu obyčejného FM rádia, které zařízení s iOS postrádají. Jedinou daní může být využívání internetu oproti klasickému FM rádiu. Ovšem za tuto daň získáte mnoho českých stanic, ale k dispozici máte i zahraniční všech možných žánrů. Stanice si pak můžete přidat do oblíbených, a jelikož se jedná o internetový stream, nechybí ani výběr kvality. Jednou z dalších funkcí mě zaujalo time shifting –  přehrávání rádia lze pozastavit a potom později pokračovat a v neposlední řadě je integrovaný režim auto pro pohodlné používání v automobilu. TuneIn radio je v základu zdarma s reklamním proužkem, ale existuje i premium verze, která umožňuje navíc záznam rádia a je bez reklam.

IMG_0001  IMG_0002

logo-app TuneIn Radio Developer Zdarma iOS

MCTUBE

Touto aplikací jsem nahradil originální aplikaci YouTube od Google a ptáte se proč? Protože McTube nabízí i pokročilé funkce narozdíl od originální. Tím je pro mě zcela zásadní podpora přehrávání videí na pozadí, což oceňuji právě při poslechu hudby na YouTube, dále je zde možnost vybrat, v jaké kvalitě si video chcete pustit, a co se mi velmi líbí, je možnost si videa i cachovat (uložit na později). Celkově aplikaci doporučuji minimálně vyzkoušet, je totiž zdarma.

IMG_0004  IMG_0005 (1)

YELLOFIER

 Aplikace na tvorbu hudby, umožňuje nahrát váš hlas, hudební nástroj nebo každodenní zvuky. Ty pak během několika vteřin Yellofier změní do hudby stylu groovy. Zvuky můžete dále upravit pohybem čtvercových bloků a k nim přidat další efekty.

IMG_0012  IMG_0013

logo-app Yellofier Developer Zdarma iOS

TUNEWIKI

TuneWiki je zjednodušeně řečeno přehrávač, který k vašim skladbám doplní texty písní (lyrics) a při přehrávání písniček pak texty synchronizuje s písní tak, že si můžete zpívat takové karaoke. To však není vše, co aplikace nabízí. Je zde k dispozici takzvané Song ID, to rozpozná právě přehrávanou písničku v nějakém externím přehrávači a rovnou vám spustí texty písní rovnou sesynchronizované s přehrávanou písní.

IMG_0010  IMG_0011

BLUEPRINT 3D

Tato hra se velmi rychle stala jednou z mých nejoblíbenějších. Princip je takový, že máte rozházený rozstříhaný obrázek do částí rozesetých do 3D a vaším úkolem je natáčet a naklánět obraz do té doby, než uvidíte složený daný obrazec. Pro lepší pochopení doporučuji zhlédnout video. A to je vše, k dispozici je v základu spousta levelů rozdělených do mnoho kategorií, jako je například architektura nebo elektronika.

IMG_0008  IMG_0009

logo-app Blueprint 3D Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim