reklama

5 aplikací ze storu – Androidí všehochuť

5 aplikací ze storu – Androidí všehochuť
2013-04-10T10:00:44+01:00
• 10. 4. 2013

android

V dnešním díle si představíme 5 různých aplikací, z nichž některé mohou zabránit ztrátě vašeho androidího zařízení nebo ušetřit trapasů.

DashLight

 

Aplikací, pomocí kterých si můžete svítit, je mnoho, ale tato mě oslovila svou jednoduchostí, holo designem a “fičurami”. Například widget si můžete umístit na homescreen nebo lockscreen, který si můžete upravit, aby zapadl do vašeho používaného motivu (theme). Tuto appku mohou používat i ti, kteří nemají přisvětlovací diodu, protože vám dovolí si svítit i pomocí displeje.

logo-app DashLight (Torch/Flashlight) SPECTRL Zdarma ANDROID

Intelligent Ringer

Velice užitečná aplikace, která vám nastaví hlasitost vyzvánění podle toho v jak hlučném prostředí se nacházíte. Pokud máte ručně nastaveno tichý režim nebo vibrace, tak toto nastavení nezmění. Lze nastavovat nejen minimální a maximální hlasitost, ale také citlivost mikrofonu.

logo-app Intelligent Ringer Kris' App Manufacture Zdarma ANDROID

Ping Drop: Prevent Lost Phones

Ti z vás, kteří už někdy málem ztratili svůj mobil, by měli zbystřit. Sice je tato aplikace placená (~20,-), ale ušetříte několik tisíců, když svůj mobil neztratíte. Aplikace detekuje pomocí vnitřních senzorů pád a upozorní vás na to zvukem nebo přisvětlovací diodou. Sice se nejedná o absolutní ochranu, ale mobil vás upozorní v případě, že vám vypadne z kabelky nebo oblečení.

logo-app Ping Drop: Prevent Lost Phones Interconnected Gaming 0,99 US$ ANDROID

Rethink

 

Rethink je velice povedená To-Do aplikace, která se od těch ostatních liší tím, že vás upozorní na úkoly podle vaší polohy, když se připojíte do určité Wi-Fi sítě. Zvládá samozřejmě i podle přesně nastaveného datumu a času.Navíc jsou zde funkce, které vám umožní pracovat s přijatým nebo zmeškaným voláním nebo SMS zprávami.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID
logo-app Rethink unNull Zdarma ANDROID

Sidewalk Buddy

   Screenshot_2013-04-08-20-00-04u

Chtěli byste se ušetřit trapasů, jako je naražení do sloupu, spadnutí do fontány, ale stále přitom třeba psát, číst nebo sledovat váš oblíbený seriál, tak to určitě musíte mít tuto aplikaci. V plovoucím okně uvidíte to, co se děje před vámi. Velikost zobrazovaného obrazu lze měnit a také přetahovat do různých míst na displeji. Tudíž se jedná o takový menší plovoucí průzor, abyste věděli, kam jde i při chatování s přáteli.

logo-app Sidewalk Buddy theSOULwithin apps Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Petr Starý

Majitel dvou Android zařízení (SGS2, Asus Transformer Pad TF300T). Mám rád bushwalking, geocaching a také jsem začal skenovat QR kódy (munzee).

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim