reklama

Xiaomi Mi-3 překvapí cenou a výkonem

Xiaomi Mi-3 překvapí cenou a výkonem
2013-03-22T08:37:24+01:00
• 21. 3. 2013

Již delší dobu sledujeme aktivity společnosti Xiaomi hlavně z toho důvodu, že oznámila plány vstupu na evropský trh. Rozhodně by se mohlo jednat o silného konkurenta pro stávající výrobce. Poslední modely Xiaomi rozhodně upoutaly pozornost. Nyní se zdá, že se připravuje opravdová bestie, která nese název Mi-3.

gsmarena_001Ilustrativní render

Jak již je v dnešní době obvyklé, displej bude mít úhlopříčku 5 palců s Full HD rozlišením. Ovšem samotný výkon bude zajišťován nejnovějším mobilním SoC Qualcomm 800, který nebyl doposud viděn ani v jednom zařízení. Dle předběžných informací bude taktován na frekvenci 2.3 GHz, a to na každém ze čtyř Krait jader. Zadní kamera bude mít 13MPx a energii bude dodávat baterie o kapacitě 3000 mAh.

Veškeré tyto informace jsou sice předběžné, ale společnost se nechala slyšet, že nehodlá nový top model představit před konferencí Google I/O 2013. To může nasvědčovat tomu, že chtějí do Mi-3 implementovat nejnovější verzi Androidu. Na základě těchto informací lze předpokládat, že by se novinka mohla objevit na konci léta. Zajisté nás bude zajímat cenovka, která by se v Asii mohla pohybovat kolem 310 dolarů. Pokud by se jednalo o model i pro evropský trh,  mohl by rozhodně zaujmout nejednoho zákazníka.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim