reklama

World of Tanks také v mobilní verzi

World of Tanks také v mobilní verzi
2013-03-28T10:58:57+02:00
• 28. 3. 2013
2

Jedna z nejvÄ›tších free-to-play her, World of Tanks, bude mĂ­t svĂ©ho dvojnĂ­ka pro mobilnĂ­ zařízenĂ­ na systĂ©mu Android a takĂ© iOS. Tato odnoĹľ ponese název World of Tanks Blitz a podle Wargaming.net bude inspirována poÄŤĂ­taÄŤovou verzĂ­. Bojovat s ocelovĂ˝mi kolosy budeme ve dvou mĂłdech – 7 vs. 7 a PVP. Usedneme do dobovĂ˝ch tankĹŻ tĹ™ech národĹŻ – USA, SSSR a NÄ›mecka. Tyto národy zahrnou stĹ™ednĂ­ a těžkĂ© tanky nebo artilerii.

7839978405

7840378402

Přihlašování do hry bude pomocí stejného účtu k World of Tanks na PC. Datum vydání je zatím otazníkem, ale ředitel společnosti Wargaming.net, Victor Kislyi, vidí v ovládání na dotykových obrazovkách nový herní zážitek:

„VĹľdy jsme chtÄ›li nabĂ­dnout World of Tanks na novĂ˝ch platformách. Jsme rádi, Ĺľe hráči budou moci válÄŤit novĂ˝mi zpĹŻsoby.“

Zdroje: zing.cz, polygon.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Kdy to bude?

Kdy to vyjde?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim