reklama

Co vše Google Glass dokáží – Timothy Jordan ukazuje na videích

Co vše Google Glass dokáží – Timothy Jordan ukazuje na videích
2013-03-13T16:59:55+01:00
• 12. 3. 2013

Projekt Google Glass byl představen přibližně před rokem a za tu dobu nás Google masíruje různými ukázkami a znělkami. Doposud jsme věděli jen o některých schopnostech těchto chytrých brýlí a na poslední videu jsme mohli vidět, že se uplatní kromě hlasového ovládání i gesta. Některé redakce měli možnost si tuto novinku vyzkoušet, ale zatím jsme neviděli přímo to, co vidí majitel Glass.

nexusae0_image17

Timothy Jordan (Developer Advocate) na konferenci SXSW 2013 ukazuje přímo, co všechno tyto brýle dokáží. K dispozici je záznam samotné přednášky, kde je obsah z brýlí přenášen na plátno a my tak můžeme vidět, co se zobrazuje přímo Jordanovi. Vše se odehrává v reálném čase a z této demonstrace již víme o třech možnostech ovládání. V první řadě zde máme hlasové ovládání, ale potvrzuje se, že jsou zde dále dotyky a gesta. Takže ve výsledku budete moci procházet třeba mezi Google Now kartami jednoduchým máchnutím nebo gestem před brýlemi.

V dalším videu můžete vidět, jak se odpovídá na emaily. Zde Timothy Jordan využil hlasového vstupu. Také se můžete podívat na ukázku používání Skitch.

Z těchto videí lze vidět, že Google Glass není jen tak obyčejný experiment. Již nyní se ukazuje, že o tyto brýle začínají jevit zájem i společnosti, jenž je chtějí využít pro své zákazníky. Budeme si muset počkat, než se z Glass stane běžný produkt, ale máme se na co těšit.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim