reklama

Sony oživil SmartWatch díky nové aktualizaci

Sony oživil SmartWatch díky nové aktualizaci
2013-03-20T09:28:54+01:00
• 20. 3. 2013
1

Sony nezapomíná na svá vedlejší zařízení, ačkoliv v případě hodinek LiveView šlo o velmi spískaný projekt, přináší pro hodinky SmartWatch, jakožto momentálně poslední model na trhu, novou aktualizaci. Ta je dostupná v Google Play v podobě aktualizace aplikace, kterou je nutno mít nainstalovanou na svém zařízení s operačním systémem Android a přináší uživatelům celou řadu novinek.

Sony SmartWatch

Nejžhavější novinkou je přidání celkem šesti ciferníků, a to od těch tradičních ručičkových až po různě vizualizované, takže určitě potěší ty, kteří mají rádi rozmanitost a širší výběr. Dále nová aktualizace nabízí náhledy oznámení, kde máte možnost vidět útržky příchozích zpráv, tweety nebo příspěvky na zdi z Facebooku. Sony usnadnil vyhledávání aplikací, což přináší snazší výběr mezi více než 200 SmartWatch aplikacemi.

Ti, kteří doposud měli problémy se synchronizací zařízení od jiných výrobců, mají možnost využití QR kódu a navíc se jim zpřesnil indikátor životnosti baterie. K hodinkám SmartWatch je nyní možné zakoupit i několik nových doplňků včetně dvou pásků v tyrkysové a fialové barvě nebo designů od tvůrců z třetích stran.

Sony SmartWatch - ciferníky

 

logo-app SmartWatch Sony Mobile Communications Zdarma ANDROID

Zdroje: phandroid.com, blogs.sonymobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

locomachine

20. 3. 2013, 22:15

Tak to vypadá, že jste jako první použili sousloví „spískaný projekt“. Blahopřeji. A jaký to je?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim