reklama

Sony Dogo, Gaga a Togori se připravují na léto

Sony Dogo, Gaga a Togori se připravují na léto
2013-03-28T09:28:43+01:00
• 28. 3. 2013

Sony se snaží okouzlit svět svým top modelem – nebo spíše dvěma modely Xperia Z a ZL. V jednoduchosti mohu říci, že se jedná o dva mobily spadající do jedné kategorie. Každý z nich je určen pro specifický trh, takže se dá v určité míře tvrdit, že se výrobce snaží s jedním mobilem, byť jsou rozdílné. Nyní se ale ukazují informace o třech novinkách, které se mají představit během léta nebo začátkem podzimu.

sony-big-phone-lead_large_verge_medium_portrait

První z nich nese kódové označení  Togori, o kterém máme zřejmě již delší dobu nějaké informace. Zatím byla viděna s největší pravděpodobností přední strana tohoto obra mezi mobily od Sony. Bude disponovat displejem o úhlopříčce 6,44 palců s Full HD rozlišením. V tomto případě se nebude jednat jen o velký mobil, jelikož zaznívají informace o podpoře stylusu. V tomto ohledu by se mohlo jednat o konkurenta pro Samsung Galaxy Note. Výkon by měl zajišťovat Snapdragon 800, z čehož se dá usuzovat, že prodej bude někdy na konci roku. K dispozici budete mít 3 GB paměti RAM a grafiku Adreno 320. Zadní strana bude osazena 13MPx foťákem a na přední najdeme zřejmě již standardně 2MPx protějšek. Baterie bude mít kapacitu 3500 mAh.

Pod kódovým označením Dogo se má skrývat model Xperia A, který nabídne HD displej o úhlopříčce 4,6 palce. Můžeme počítat s 2 GB paměti RAM a 32GB interním úložištěm, ale nemáme informace o slotu na microSD karty. Výkon bude dodáván Snapdragonem 600 a baterie by měla mít kapacitu 2300 mAh. Zdroje mluví o IR portu ale také o 1Seg TV, což naznačuje, že tento model by měl být dostupný pro japonský trh. Jsou zde náznaky, že by se měl také dostat do Evropy.

Sony Xperia UL „Gaga“ by měla být podobná modelu Xperia Z, ale zde můžeme očekávat Snapdragon 600. Displej bude mít 5 palců a Full HD rozlišení. I v tomto případě se mluví o japonské variantě, ale tentokrát zde není ani jedna zmínka, že by se měl dostat do světa. Zřejmě se tak jedná jen o modernizovanou verzi.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim