reklama

Phonechievements: Porazte Felixe Baumgartnera nebo čínského turistu

Phonechievements: Porazte Felixe Baumgartnera nebo čínského turistu
2013-03-10T11:00:14+01:00
• 10. 3. 2013

Aplikace Phonechievements může být vaším středem pozornosti na několik týdnů, možná i měsíců. Její princip spočívá v tom, že musíte plnit různé kuriózní úkoly na mobilu, za které následně dostanete odznáček. Hra vás tak může dostat do nemilosrdného boje mezi vámi a vašimi přáteli.

unnamed

Základní myšlenka celého projektu je doopravdy jednoduchá – plňte úkoly a za každý splněný dostanete odměnu. Odměnou mám v tomto případě na mysli něco ve stylu odznáčků známých z Foursquare. Samozřejmě, že pokud splníte jednoduchý úkol, tak hned následuje těží, ale dostat se až pomyslný vrchol, je skoro nemožné.

2013-03-09 23.08.03

Již od prvního spuštění jsou přístupny všechny úkoly a je jedno, na jaký se vrhnete. První úspěch nastane ihned po prvním otevření aplikace, protože získáte vaše první ocenění s názvem Hello world! Pokud jste opravdoví šílenci, tak můžete dosáhnout kvalit Felixe Baumgartnera, což znamená, že musíte vystoupat do výšky 9 km nad zemí. Čestný titul čínského turisty získáte, až nafotíte vaším smartphonem neuvěřitelných 10 000 fotek.

Některé úkoly jsou doopravdy jen pro odvážlivce, každopádně pokud je splníte, tak se můžete chlubit svými kvalitami a zároveň máte důkaz, že jste na mobilu přenesli například 10 TB dat, zmeškali 500 hovorů nebo jste telefonovali více než 2 hodiny v kuse.

logo-app Phonechievements PixelMark Zdarma ANDROID

Celkově tak můžete získat více než 100 různých ocenění a ještě si přitom zasoutěžit s kamarády o to, kdo bude první. A pokud po ničem takovém netoužíte, tak samotná aplikace funguje jako báječný archív vašich úspěchů.

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim