reklama

Ovládání YouTube v televizi mobilem

Ovládání YouTube v televizi mobilem
2013-03-10T09:30:07+01:00
• 10. 3. 2013
1

youtube-pair-device

YouTube TV, to je název služby, díky níž ovládáte vaši televizi nebo konzoli s nainstalovanou aplikací YouTube  vaším mobilním telefonem. Telefon v tomto případě funguje jako ovladač a můžete na něm i tvořit playlist, co se vám v televizi pustí. Pro spárování s YouTube TV stačí jít v mobilním telefonu na adresu youtube.com/pair  nebo přímo v YouTube aplikaci vybrat položku „Spárovat s YouTube TV“ a tam zadat vygenerovaný kód. Poté si vaši televizi uložíte a při příštím připojení na televizi stačí kliknout na ikonku televize v pravém horním rohu. Podporovaná zařízení, která pracují s YouTube TV jsou Google TV, Xbox 360, PlayStation 3, Wii-u, Blu-ray player a chytré televize.

Jak jsem posléze zjistil, YouTube TV si můžete vyzkoušet i na vašem PC v prohlížeči na této adrese. 

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Standa Bartek

10. 3. 2013, 16:30

Zde se může & má uvést komentář.Mohu odpovědně napsat,sdělit,že jsem na webu: http://www.dotekomanie.cz úplně POPRVÉ!*Nemám ŽÁDNÉ zkušenosti,postřehy v této věci*Ale tento web se mi fakt líbí>bez výhrad!!**

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim