reklama

Motorola – budoucnost v mobilech na zakázku?

Motorola – budoucnost v mobilech na zakázku?
2013-03-21T09:51:16+01:00
• 21. 3. 2013

Již nějakou dobu se mluví o projektu X Phone, ale doposud jsme neměli k dispozici konkrétní informace o tom, co se vlastně za tímto názvem skrývá. V první informacích se objevovaly náznaky toho, že by se mohlo jednat o smartphone dovedený k dokonalosti, který by měl být schopný konkurovat top modelům ostatních výrobců. Nedávno se informace zmiňovaly o tom, že za pojmem X Phone se má skrývat celá nová řada mobilů různých parametrů a cenovek.

googlemotorola

Není stále přesně jasné, co vůbec můžeme očekávat a co si vlastně na nás Motorola chystá. Novináři a fanoušci společností Google a Motorola jsou lační po kdejaké informaci nebo náznaku finálního produktu, a proto se hledá jakákoliv informace i v té nejmenší zmínce na sociální síti. Nyní se objevil náznak možné budoucnosti u příspěvku zaměstnance Motoroly. Guy Kawasaki položil poměrně jednoduchou otázku na sociální síti Google Plus.

Wouldn’t it be great if you could personalize your phone like this?

 Nebylo by skvělé, kdybyste si mohli takto personalizovat svůj telefon?

K jeho příspěvku bylo připojeno video, které ukazuje možnosti modifikace auta Porsche Exclusive.

Jedna otázka rovnou vybízí ke spekulacím, co tímto chtěl Guy říct. Sám o sobě má na starost u Motoroly nelehký úkol. Vytvořit komunitu, která bude hovořit, vytvářet a zvažovat budoucí trendy mobilních telefonů. Dříve působil u Applu, ale jeho současná pozice je tak trochu zahalena tajemstvím. I tak jeho otázka možná podporuje teorii, která se objevila minulý týden.

photo

Motorola by měla údajně nabídnout možnost si personalizovat nebo vytvořit mobilní telefon na zakázku. Zde se objevovaly informace o tom, že byste si v eshopu na internetu zvolili, jaké specifikace by měl mít váš kupovaný mobil. Od změny barvy až po velikost interní paměti. V tomto ohledu se jedná o velmi lákavou spekulaci, ale jsou zde pochybnosti týkající se náročnosti výroby nebo dodávek.

Možná samotná otázka na personalizaci mobilu navazuje na nedávné zjištění u aktualizace modelu Razr. S novou verzí Androidu bude ochuzen o některé modifikace z dílny Motoroly. To znamená, že získáte čistější verzi systému, kterou si budete moci sami přetvořit do podoby, jakou chcete.

Tinhte_Motorola_Xt912a-12_large_verge_medium_landscape

Teorií vzniká každou chvíli rovnou několik, ale dokud se Motorola a Google nepochlubí novou linií smartphonů, nebudeme si nikdy jisti. Máme se těšit na obrovskou revoluci na mobilním trhu, jako to udělala sama společnost na prvopočátku všech mobilů? Rozhodně by jí něco podobného pomohlo a fanoušci této firmy mohou jen doufat.

Zdroje: plus.google.com, droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim