reklama

Mějte informace ze světa WSBK vždy po ruce

Mějte informace ze světa WSBK vždy po ruce
2013-03-04T11:03:58+01:00
• 4. 3. 2013

Pro všechny skalní fanoušky motocyklového sportu přináším velmi příznivou zprávu. Před nedávnem vyšla na Google Play a Itunes aplikace, se kterou vám již žádná informace o těchto závodech neuteče. Za počinem stojí  společnost Infront Italy Srl, která stojí v pozadí seriálového motocyklového závodu World Superbike Championship. 

Hlavní výhody nalezneme hlavně v intuitivním ovládání, ale také ve spoustě zajímavých a užitečných funkcí.

unnamed unnamed (1)

Hlavními funkcemi aplikace jsou:

  • „Live Timing“ – během závodu sledujte přesné časy v reálném čase. Timing je dokonce funkční i pro tréninky a kvalifikace
  • „Latest news“ – nejnovější a nejzajímavější informace ze světa WSBK
  • Kalendář závodů s přesnými daty konání závodů
  • Profily všech jezdců, včetně jejich umístění v předešlých závodech, ale také informace ze zákulisí týmů.
  • Videa – přehled nejzajímavějších videí ze závodů.

A nakonec to nejlepší. Všechna videa a fotografie by se měly dát stáhnout přímo do vašeho mobilu. Jak sami autoři uvádějí, je možné stahovat fotografie hostesek, různé tapety na pozadí a samozřejmě fotografie motocyklů.

Bohužel je aplikace pouze placená. Proto nezbývá nic jiného, než si ji koupit a stihnout vše vyzkoušet během 15 minutové lhůty Google Play k navrácení peněz, pokud byste s ní nebyli spokojeni. Pro IOs lhůta k navrácení peněz není.Aplikaci jsem již zakoupil a mohu konstatovat, že rozhodně částka cca 74 Kč stojí za to. Pokud se ohlédneme za oficiální aplikací MotoGp, která stojí přes 100 eur,  je 74 Kč banální částkou.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim