reklama

Logo HTC na mobilu One jde proměnit v tlačítko

Logo HTC na mobilu One jde proměnit v tlačítko
2013-03-21T08:00:26+01:00
• 21. 3. 2013

Členové komunity XDA dokáží snad vše, ale vždy byli závislí na jednoznačně daných specifikacích mobilů. Občas se ale objeví zařízení, které má softwarově zablokovanou funkci. Posledním příkladem byl třeba Nexus 4, u kterého se dalo aktivovat LTE, byť ve velmi omezené míře.

htc_one_uvod

Ve vlákně na XDA se objevil dotaz u modelu One, jestli středové logo na spodní části smartphonu lze proměnit ve 3. tlačítko. Právě u tohoto modelu bylo avizováno, že se zde budou nacházet jen dvě aktivní tlačítka, přičemž jedno z nich mělo dvě funkce. Ačkoliv dotaz může působit poněkud zvláštně a hloupě, zřejmě se dotyčný strefil do černého.

K celé problematice se vyjádřil vývojář show-p1984, který jednoznačně potvrdil, že logo lze přeměnit do podoby třetího tlačítka. Bohužel se nejedná o jednoduchou změnu a bude potřeba zásahu do kernelu. Je nutné definovat novou dotykovou plochu. Abyste si dopřáli všech tlačítek, budete muset značně modifikovat samotný mobil One. Bohužel neexistuje jiná možnost. Navíc v tuto chvíli probíhá vývoj, ale zřejmě se nakonec budoucí majitelé dočkají této vychytávky.

Zdroj: pocketdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim