reklama

Koncept – multitasking jinak na iOS video

Koncept – multitasking jinak na iOS [video]
2013-03-31T08:55:49+01:00
• 31. 3. 2013
1

V poslední době se častěji ukazují koncepty systému iOS, jelikož se blíží uvedení další generace iPhonu. Prozatím nevíme, jestli ponese označení 5S nebo rovnou 6. Můžeme očekávat i změny v systému a případně nové funkce, ale asi marně budeme čekat nějaké markantní novinky. Apple je hlavně u iOS poměrně konzervativní a nepouští se do velkých změn.

e745e72c-88b3-4092-a426-9add02a11c4a

To ale ovšem nebrání designérům, aby vytvářeli koncepty budoucího systému, byť se zřejmě nikdy nestanou skutečností. Tentokrát zde máme minutové video od designéra Jesse Head. Je zaměřeno jen na multitasking, který v určitém ohledu připomene jiné systémy. Zřejmě by nebylo těžké něco podobného vytvořit, ale marně budeme čekat na něco podobného od Applu.

Podobná videa mají poměrně velký úspěch a odezvu, ale nejde dle toho soudit, jestli nastal čas na větší změny. Zajisté zde existuje skupina uživatelů, která by nechtěla, aby společnost něco u iOS měnila.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lukáš Měřička

31. 3. 2013, 16:03

Zdá se mi to, nebo se tak trochu ispirujou u WebOS, kde to je presne takhle na kartách a aby toho nebylo málo, ty karty sou živý…akorát tam snad chybí ty přepínače….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim