reklama

Huawei unikly informace o Ascend G710 a Ascend Plus

Huawei unikly informace o Ascend G710 a Ascend Plus
2013-03-01T07:21:39+01:00
• 1. 3. 2013

Společnost Huawei v rozmezí veletrhů CES a MWC představila nespočet nových zařízení a ani po jejich skončení zřejmě nebude trh s chytrými telefony ochuzen o další novinky. Zahraničním serverům se podařilo získat pár informací, ohledně dvou připravovaných modelů, a to s názvem Ascend G710 a Ascend Plus.

Huawei

První model Ascend G710 dostane 5-palcový displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů, což je o něco méně při srovnání s již dříve ohlášeným Ascend D2, který bude mít Full HD rozlišení. Naopak kapacitní tlačítka v dolní části zařízení zaručují Ascend G710 větší využití místa na displeji. Poslední známou specifikací je čtyřjádrový procesor s taktem 1,5 GHz, který Huawei nyní hojně využívá u svých telefonů.

Huawei Ascend G710

Druhý přírůstek do rodiny Ascend je s přívlastkem Plus. U něho se očekává 4-palcový displej a jednojádrový procesor o frekvenci 1 GHz. Vnitřní paměť by měla v základu nabídnout 4 GB a poté dále ji rozšířit pomocí MicroSD karty. Telefon poběží na operačním systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich a jeho záda ponesou 5 MPx fotoaparát.

Huawei Ascend Plus

Další podrobnější informace nejsou doposud známy, jelikož jde vůbec o první zmínky o těchto modelech. Následující týdny určitě nabídnou bližší pohled. Ve druhém případě se nedá vyloučit možnost, že poputuje k většině operátorů jako model z nižší třídy a bude nabízen zákazníkům za co nejnižší možnou cenu.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim