reklama

Google Play Obchod slaví jeden rok – čekají nás slevy

Google Play Obchod slaví jeden rok – čekají nás slevy
2013-03-06T06:56:21+01:00
• 6. 3. 2013

Je to rok, co obchod pro aplikace prošel zásadní přeměnou a nyní se jmenuje Google Play Store. Nyní ovšem na tomto místě najdeme i jiný obsah v podobě hudby, filmů, knih a dokonce zařízení. Bohužel u nás stále čekáme na rozšířenou nabídku, takže se musíme spokojit jen s aplikacemi a hrami. Snad to již nebude dlouho trvat, ale nyní zde máme oslavu jednoho roku. Google si pro nás připravil výrazné slevy, které budou trvat celý jeden týden.

295b81a3-f785-4ca2-a236-3802e3ca53bc

Celá akce startuje dneškem a nyní se čeká, až bude dostupná kompletní nabídka aplikací. Prozatím se objevila jen v Austrálii a můžeme doufat, že není celá, jelikož se v ní neobjevilo příliš mnoho aplikací. Jedná se vlastně jen o několik her.

nexusae0_large-4_thumb

V tuto chvíli je dostupná jen úvodní stránka, kde najdeme 5 aplikací, které by měly nabízet nějaké slevy. Nás se zřejmě budou nakonec týkat jen slevy u aplikací a her. Tento článek budeme po celou dobu oslav aktualizovat, tak jej nezapomeňte sledovat. Průběhu dneška zde uvedeme aplikace a hry ve slevě. Nyní se můžete podívat na narozeninové video.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim