reklama

Dropbox koupil Mailbox, nového mailového klienta pro iOS

Dropbox koupil Mailbox, nového mailového klienta pro iOS
2013-03-16T10:45:16+01:00
• 16. 3. 2013

Před nedávnem se na Appstore objevila aplikace Mailbox, která slouží jako mailový klient a částečně zastupuje i obdobu Připomínek. Dnes, po dvou měsících existence, ji však koupila společnost stojící za známou cloudovou aplikací Dropbox. Stejnojmenná společnost slíbila, že Mailbox z Appstoru odstranit nechce, ale naopak plánuje rozšířit možnosti obou aplikací.

maildropbox

V oficiálním vyjádření se Dropbox vyjádřil, že mají s Mailbox společný cíl, a sice usnadnit lidem život ve věcech, které dělají denně. Společnou cestu našli také, podle slov v oficiální zprávě, v tom, že “Dropbox nenahradí složky ve vašem počítači nebo váš hard disk, ale pouze je vylepší. Stejně jako Mailbox, který nenahradí váš email, ale také zlepší jeho použití.”

Společná spolupráce těchto dvou firem by mohla přinést nové funkce, jako například vkládání příloh do mailu rovnou z Dropboxu nebo naopak jejich automatické ukládání do cloudové úložiště. Další nespornou výhodou by mohlo být poskytnutí serverů Dropboxu aplikaci Mailbox, na kterou si musíte kvůli jejich nedostatečné kapacitě počkat.

Celé vyjádření Dropboxu ke koupi si můžete přečíst na jejich oficiálním blogu.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim