reklama

The Croods – nová hra od Rovio a DreamWorks aktualizováno

The Croods – nová hra od Rovio a DreamWorks [aktualizováno]
2013-03-08T07:17:07+01:00
• 8. 3. 2013

Herní studio Rovio je především známé díky svým rozzuřeným ptákům, ale v dnešní době najdeme v jejich nabídce i jiné herní tituly. Většinou se zaměřují na logické řešení hádanek a postupů. Nyní zde máme ale novinku, která zřejmě bude v podobném duchu, ale hlavní překvapení spočívá ve spolupráci s filmovým studiem DreamWorks.

Screenshot_2

Rovio vytváří novou hru The Croods ke stejnojmennému animovanému filmu od DreamWorks, který půjde do kin 21. března. Tentokrát je hra zasazena do prehistorické doby, kterou sužují zemětřesení. Samotná hra bude dostupná pro iOS a Android již 14. března a prozatím máme k dispozici jen trailer, který láká na celou rodinku ze zmíněného filmu.

Jedná se o první takovou spolupráci pro Rovio a všichni jsme zvědaví, jak se jim samotná hra povede. Zatím netušíme, jestli se nebude jednat o předělané Angry Birds, nebo jestli se investovalo do nové hry. Zatím si musíme počkat minimálně na game play, který odhalí, co si na nás obě firmy nachystaly.

Aktualizováno

bd18aa92-473b-4ed8-8487-443619c79976

Do uvedení nové hry zbývá necelý týden a nyní se konečně ukazuje v bližším pohledu. Rovio vydalo další ukázku, v které láká na prehistorickou rodinku.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim