reklama

Spice Stellar Pinnacle Mi-530 s přední 5MPx kamerkou z Indie

Spice Stellar Pinnacle Mi-530 s přední 5MPx kamerkou z Indie
2013-02-01T09:45:11+02:00
• 1. 2. 2013

Příliv chytrých telefonů z Indie se začátkem nového roku nekončí a jak je zřetelně vidět, tak se ani v nejbližší době nehodlá zastavit, jelikož další představený model z tohoto koutu světa nese název Spice Stellar Pinnacle Mi-530. Model oproti ostatním bude především vynikat přední kamerkou, která nabídne rozlišení 5MPx.

Nejedná se o první zařízení s takovým parametrem. Už i společnost Oppo představila podobný model, který má taktéž přední 5MPx kameru. Zřejmě se zde tvoří nový segment, v kterém budou asijské společnosti bojovat. Kromě této zajímavosti model Spice Stellar Pinnacle nabídne 5,3palcový qHD displej s IPS technologií. Výkon bude zajišťovat  dvoujádrový procesor s taktem 1.2 GHz, 1GB paměť RAM a vnitřní paměť o velikosti 16 GB.

Na zdaní straně najdeme 8MPx fotoaparát. Vše bude spotřebovávat energii z baterie o kapacitě 2550 mAh. Výrobce doplnil další funkce do tohoto netradičního smartphonu. Za zmínku stojí Flip to Mute (otočením se ztiší), Hi-Connect nebo Boot Acceleration (zrychlený start). Samotný operační systém Android bude ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. Z těchto specifikací nemusíme očekávat přemrštěnou cenovku, jelikož se bude prodávat za 13 999 Indických rupií, což je v přepočtu 4 952 Kč.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat