reklama

Samsung Air Gesture pro SGS IV?

Samsung Air Gesture pro SGS IV?
2013-02-08T07:15:46+02:00
• 8. 2. 2013

Společnost Samsung je v současnosti lídrem na mobilním trhu a zajisté se bude snažit, aby jeho vláda jen tak neskončila. Již nějakou dobu se spekuluje o nejnovějším top modelu SGS IV. Asi nemusíme pochybovat o tom, že bude disponovat displejem s Full HD rozlišením, ale již nevíme, jestli se zde neobjeví technologie, která by mohla být považována za třešničku na dortu.

sgs4b

Nyní se ukazuje několik indicií, které nasvědčují tomu, že displej bude nějakým způsobem výjimečný. Na konci minulého roku se objevila nová obchodní značka Samsung Air Gesture a zároveň s tím se objevil patent, který naznačoval bezdotykové ovládání. Nyní se objevují informace o tom, že by model SGS IV mohl disponovat ovládáním, kde se nebudete muset dotýkat displeje.

Důkazem implementace této technologie je dodávka čipů maXTouch S od společnosti Atmel. Ten se využívá pro ovládání mobilu bez dotýkání se displeje. Samozřejmě se jedná jen o spekulace, ale zřejmě si korejský výrobce s touto technologií opravdu pohrává.

Možná jste něco podobného již viděli i u mobilu Sony Xperia Sola, který měl stejný systém bezdotykového ovládání. Bohužel se od té doby neobjevil další model. Tak trochu se dala tato technologie považovat za pokus, který nevyšel. Možná právě Samsung vrátí toto bezdotykové ovládání zpět k životu. Otázka je, jestli se mu podaří nadchnout zákazníky a jestli vůbec tuto technologii využije.

Zdroj: pocketnow.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat