reklama

NVidia ukazuje 5 nových TegraZone her optimalizovaných pro Tegra 4 čipy

NVidia ukazuje 5 nových TegraZone her optimalizovaných pro Tegra 4 čipy
2013-02-28T16:31:15+01:00
• 28. 2. 2013

NVidia TegraZone už nějakou dobu představuje další možnost, jak sehnat nečekaně kvalitní herní tituly. A nebyla by to NVidie, kdyby si pro nás nepřipravila novou dávku her optimalizovaných pro nejnovější Tegra 4 SoC.

Většina z následujících her není vyloženě exkluzivní pro Tegra 4 čipy, ale obsahuje několik velmi zajímavých přidaných grafických prvků a levelů navíc. K již představenému Zombie Driveru se tak mohou přidat následující hry:

Burn Zombie Burn

Kreslená zombie vyvražďovačka plná zbraní a různých druhů nemrtvých nepřátel.

Burn Zombie Burn

CODEX: The Warrior

Akční 3D RPG zaměřené na boj podobný dnes už klasickému Infinity Blade. Tegra verze bude obsahovat upravené modely, real-time dynamické stíny a HDR osvětlení. Příběh by se dal označit za klišé, ale má se soustředit na hledání prastarých dokumentů ztracených při válce v nebi.

Codex The Warrior

Codex The Warrior1

Carie: Blood Mansion

Akční střílečka z pohledu třetí osoby s velmi zajímavými vizuálními prvky. Tegra 4 verze bude obsahovat level navíc, hromadu nových textur ve vysokém rozlišení a několik nových efektů ohně a kouře.

Carie Blood Mansion2Carie Blood Mansion

Dead on Arrival 2

DruhĂ˝ dĂ­l známĂ© zombie survival hry – na Tegra 4 dokonce s destrukcĂ­ modelĹŻ a PhysX.

DoA2

RU Golf

Zde se jedná jen o updatovanou verzi předchozí Tegra 3 hry.

original

Zdroj: blogs.nvidia.com

reklama
reklama

Petr PlachĂ˝

Blázen do mobilního života, Androidu, Google a HTC. Fanatický anti-fanatik marně se snažící o rozšíření objektivity. Na Dotekománii si od něj většinou počtete o Androidu, soudech, patentech a hrách. Také jej můžete nalézt na FI Masarykovy Univerzity, kde svadí nekonečný boj o vývojářskou budoucnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim