reklama

Nokia rozšířila rodinu Asha o model 310

Nokia rozšířila rodinu Asha o model 310
2013-02-13T07:40:31+01:00
• 13. 2. 2013

Rodinka mobilních telefonů Asha se dočkala nového přírůstku, a to tentokrát modelu s číselným označením 310. Finská společnost Nokia do toho modelu vložila několik unikátních funkcí, na které často nemáme šanci narazit a případní uživatelé v nich určitě najdou své uplatnění.

Nokia Asha 310

První zajímavostí je spojení Wi-Fi a funkce dual-SIM, což dělá tento telefon unikátním, jelikož jde o úplně první zařízení s touto možností. U jedné ze SIM karet následuje podpora hot-swappingu, což znamená, že ji vložíte, aniž byste vypínali telefon, jako je potřeba za normálních okolností. U SIM karet ještě zůstaneme, protože přítomný správce SIM vám umožní přidat libovolné profily, díky kterým určíte, jaká SIM karta bude využívána pro volání, posílání SMS nebo k přenosu dat.

Ze samotného seznamu specifikací lze zjistit, že model disponuje třípalcovým WQVGA displejem, dvoumegapixelovým fotoaparátem nebo slotem na paměťovou MicroSD kartu. Samozřejmostí je Bluetooth již ve verzi 3.0, přenos dat pomocí zmiňované Wi-fi či EDGE. Dodávaná baterie udrží telefon při běžném telefonování v provozu 17 hodin a úctyhodných 25 dní v pohotovostním režimu.

Softwarovou stránku doplňuje internetový prohlížeč, emailový klient, aplikace pro sociální sítě (Facebook, Twitter a eBuddy) a další si budete moci stáhnout z obchodu Nokia, včetně 40 her od EA, které jsou momentálně nabízeny zcela zdarma. Co se týče dostupnosti a ceny: tento model půjde na trh ještě v tomto čtvrtletí v černém, bílém a zlatém provedení v Asii, Indii, Africe, Brazílii a na Středním východě s cenovkou kolem 102 dolarů bez daní a různých dotací, což v přepočtu vychází na přijatelných 1 919 Kč.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim