LG představí na MWC několik smartphonů a LTE verzi ultrabooku Tab-Book

LG představí na MWC několik smartphonů a LTE verzi ultrabooku Tab-Book
2013-02-20T06:26:54+02:00
• 20. 2. 2013

Společnost LG představí na blížícím se MWC konaném v Barceloně, jak je vidět, mnoho novinek  z oblasti smartphonů. Přispěje též další novinkou z oblasti hybridních tabletů. Co se týče připravovaných smartphonů,  zde jde LG cestou písmenného označení. Připravované modely jsou tajemně označeny písmeny L, G, V a F. Zdá se, že označování písmeny je jakýsi nový trend, který hojně využívá u svých modelů společnost Sony. Označení budoucích smartphonů a jejich význam trochu poodhaluje marketingová video kampaň – L jako styl, G jako velikost, V jako pohled a F jako freedom.

 

Kromě novinek z oblasti telefonů společnost LG ale přináší i jednu v podobě hybridního tabletu zvaného LG Tab-Book. Verze Ultra Z160 a H160 se již objevily na veletrhu CES2013, nicméně LG chce na MWC uvést jejich LTE variantu, která by měla přinést především požitek z vysokorychlostního datového připojení.

tab_book3-600x400

Jedná se v podstatě o kombinaci tabletu a ultrabooku. Aktuálně, jak jsem se již zmínil, se LG Tab-Booky  nabízí ve dvou variantách. Ve dražší verzi s označením Tab-Book Ultra Z160 a v levnější označené Tab-Book H160.

tab_book1-600x449

Oba dva modely jsou vybaveny multidotykovými IPS displeji s úhlopříčkou 11,6 palců a rozlišením 720p. Ultra Z160 je však vybaven silnějším procesorem Intel Core i5, zatímco H160 pohání Intel Atom. Obě zařízení by měla být shodně vybavena 2 GB operační paměti RAM, 64GB SSD diskem, konektivitou Bluetooth 4.0 a Wi-Fi, HDMI, USB, microSD slotem a baterií, která by měla vydržet až 12,5 hodin provozu. Zařízení se nabízejí s operačním systémem Windows 8. Modely představené na veletrhu CES2013 by již měly být v prodeji. Například model Z160 je dostupný na internetovém obchodě Amazon za cenu 1 395 dolarů, tedy v přepočtu za cenu 26 600 Kč. Varianta s LTE bude dostupná tento týden v Koreji a dostupnost v dalších zemích bude oznámena v brzké době.

tab_book2-600x520

Zdroje: lgblog.co.uk, lgblog.co.uk

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat