reklama

LG kopíruje Apple? Nebo si z něj utahuje? videa

LG kopíruje Apple? Nebo si z něj utahuje? [videa]
2013-02-22T09:39:20+01:00
• 22. 2. 2013
1

Pokud se podíváme na dnešní svět smartphonů, většinou s ním hýbou patenty a různé žaloby za kopírování. Některé společnosti raději zasednou k právnímu sporu a dlouhá léta přesvědčují veřejnost a hlavně soud, že kopírování nebylo jejich záměrem a jedná se jen o náhodu. Jiné firmy na to jdou přes samotné produkty a jiné přes reklamy.

lg-vs-apple

Asie je známá především svými dnes již velmi dobrými kopiemi produktů ze západu. Soudní spory většinou nepomáhají a klony se objevují stále, byť se již výhradně nezaměřují na jeden produkt. Nyní společnost LG představila v Koreji novou reklamu, která vám může být velmi povědomá, ale osobně říkám, že se jedná o kopii reklamy na jednu funkci z nového iPhonu 5. Nejdříve se raději podívejme na originální video od Applu.

Apple zde představuje novou funkci, kterou považuje za revoluční a jmenuje se Panorama. Samozřejmě není vlastní jen iPhonu a můžeme ji najít napříč všemi mobilními systémy. Buď se jedná o nativní funkci fotoaparátu, nebo je tu možnost stažení speciálnější nebo vybavené aplikace. LG okopírovalo tuto reklamu a mohlo by být za to pokáráno, ale je zde druhá část, která ukazuje ještě větší možnosti díky Androidu Jelly Bean. Samozřejmě je tím myšlena nová funkce Photo Sphere.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

:-D :-D Dobré pro pobavení :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim