reklama

Gemini představil dva levné 7palcové tablety

Gemini představil dva levné 7palcové tablety
2013-02-21T13:16:07+02:00
• 21. 2. 2013

Trh s levnými tablety se dočkal dvou nových přírůstků, a to díky oživení portfolia výrobce Gemini, který ve Velké Británii především nabízí cenově výhodná zařízení. Jedna z novinek má přívlastek JoyTAB Duo 7 a na druhou narazíte pod názvem JoyTAB Duo 7 3G, což napovídá tomu, že nabídne případným majitelům připojení k mobilnímu internetu prostřednictvím SIM karty.

Gemini JoyTAB Duo 7

Pod kapotou Gemini JoyTAB Duo 7 najdete průměrný dvoujádrový procesor Cortex A9 s taktem 1,6 GHz, 1GB paměť RAM, dále také 8GB vnitřní paměť, Wi-Fi nebo 2800mAh baterii. Záda ponesou 2MPx fotoaparát a vpředu se budete muset spokojit pouze s VGA kamerkou. Po softwarové stránce u něj narazíte na Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Na trh vyráží s cenovkou 79,99 GBP, což v přepočtu vychází na přívětivých 2 339 Kč.

Dvojici uzavírá model Gemini JoyTAB Duo 7 3G, jehož největší předností bude možnost 3G/HSPA připojení a baterie o velikosti 5800 mAh. Naopak v základu se prozatím spokojíte pouze s operačním systémem Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich, i když aktualizace na Jelly Bean je přislíbena již v blízké budoucnosti. Co se týče ceny, tento tablet s 3G modulem přijde případné zájemce na 139,99 GBP (tj. 4 093 Kč).

Zdroj: intomobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat