FxGuru: Movie FX Director – speciální efekty pro natočené video

FxGuru: Movie FX Director – speciální efekty pro natočené video
2013-02-17T12:37:08+02:00
• 17. 2. 2013

V obchodě Play se nedávno objevila poměrně zajímavá aplikace, která vám umožní natočení vlastního videa pomocí smartphonu s pořádnými efekty, které můžete vidět ve filmech. Samozřejmě nečekejte extrémní kvalitu, jenž se objevuje v největších hollywoodských filmech, ale i tak se jedná o zajímavé zpestření.

unnamed (18)

Aplikace se jmenuje FxGuru: Movie FX Director a její používání je velmi jednoduché. Sama o sobě je velmi dobře zpracována a jen v menu vás doprovází hudba, která vás naladí na natočení několika záběrů. Než se pustím do představení aplikace, tak se podívejte, co vůbec umí.

Z videa je vám asi jasné, že se jedná o takovou menší hračku a opravdu nemůžete čekat lepší efekty. Nejzajímavější je na tom to, že vše vytvoříte v mobilním telefonu a nepotřebujete počítač. V nastavení FxGuru: Movie FX Director toho opravdu moc nenajdete.

2013-02-17 12.09.19

Hlavně vás budou zajímat efekty, které se nacházejí pohromadě na jednom místě. Jakmile chcete začít nějakou sekvenci, tak si musíte vybrat správnou animaci. V základu máte na výběr ze tří efektů, které jsou zdarma. Za zbytek následně musíte zaplatit, přičemž každá placená volba stojí necelých 20 Kč. Pokud si budete chtít koupit všechny položky najednou, tak vás přijdou na 170 Kč.

2013-02-17 12.09.38

Jakmile si zvolíte jednu z možností, tak se zapne nahrávání. První musíte počkat minimálně cca 13 sekund, což je minimální potřebná doba pro celou sekvenci. Můžete nahrávat i delší video, ale následně si musíte zvolit, kde bude efekt začínat.

2013-02-17 12.10.56

2013-02-17 12.11.12

Po dodatečném nastavení videa se kompletně vyrenderuje. Zde je důležité, jak máte výkonný smartphone, ale na Galaxy Nexusu to netrvalo nikterak dlouho. Po dokončení můžete vaše dílo sdílet na všechny sociální sítě. Nejedná se o nejlepší aplikaci na světě, ale rozhodně se může hodit pro chvíle nudy.

logo-app FxGuru: Movie FX Director Picadelic Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat