Fujitsu představilo tablety Arrows Tab a další dotyková zařízení

Fujitsu představilo tablety Arrows Tab a další dotyková zařízení
2013-02-02T12:30:47+02:00
• 2. 2. 2013

Společnost Fujitsu uvedla pro letošní rok pár nových přírůstků, mezi které patří odolné tablety Arrows Tab a  Arrows Tab Wi-Fi FAR70B. Prvním z nich je zařízení s certifikací IPX 58, která zajišťuje odolnost v outdoorových podmínkách. V současné době se jedná o populární vlastnost, se kterou se předvedl například výrobce Sony u svého nového modelu Xperia Z. Arrows Tab dále disponuje SoC Nvidia Tegra 3, 1GB operační paměti a systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

arrows

Druhý tablet Arrows Tab Wi-Fi FAR70B nabízí 10,1palcový displej s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů, taktéž Nvidii Tegru 3 a 2 GB RAM. Tento tablet rovněž  disponuje odolností proti vodě a prachu jako model Arrows Tab. Dle dostupných informací by měl disponovat silnou baterií s kapacitou 10 080 mAh, což se dnes jen tak nevidí. Výrobce dokonce uvádí, že pro rychle nabití baterie z nulové kapacity na kapacitu 1 770 mAh bude trvat pouhých 30 minut.

fujitsuarrowstab

Mezi další zařízení, která Fujitsu oznámilo, patří dva nové notebooky, které nesou název Lifebook AH. Obě zařízení budou mít shodně 15,6palcový dotykový displej a poběží na operačním systému Windows 8. Lifebooky budou opatřeny speciálním materiálem Sara-Sara, který eliminuje ulpívání otisků prstů na povrchu. O výkon se postará procesor Intel Core i7 a operační paměť s velikostí 8 GB.

fujitsulifebookah56k fujitsulifebookah77k

Třetím produktem pak bude All-In-One zařízení Esprimo v modelové řadě EH a FH. Řada FH bude disponovat 21,5palcovým displejem s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů, procesorem Intel Core i7 taktovaným na frekvenci 2.4 GHz a operační pamětí o velikosti 8 GB. EH pak nabídne menší dotykový 20palcový displej s rozlišením 1 600 x 900 pixelů, procesor AMD E2 1800 a operační paměť s kapacitou 4 GB.

Dostupnost jednotlivých modelů bude následující. Arrows Tab a Lifebooky budou na trh uvedeny 15. února a zařízení Esprimo budou uvedeny 7. února.

Zdroj: tablet-news.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat