reklama

Huawei Ascend P2 Mini – hrdina s menším displejem?

Huawei Ascend P2 Mini – hrdina s menším displejem?
2013-02-02T16:00:22+01:00
• 2. 2. 2013

V poslední době vás poměrně často informujeme o smartphonech, jejichž úhlopříčka přesahuje únosnou mez některých zájemců o nové mobily. Nyní zřejmě svitla naděje a na trhu se nám objeví smartphone, který se podle dnešních měřítek může považovat za malý, ale bude disponovat velmi slušnými specifikacemi.

Jakoby Huawei vyslyšel nářky a rozhodl se vydat model, kterým uspokojí spoustu zákazníků. Jmenuje se Huawei Ascend P2 Mini, z čehož lze soudit, že se vydá podobným designem jako jeho větší bráška. Prozatím se ale nejedná o potvrzené informace, takže vše musíme brát s nutnou dávkou pochybností. I tak si můžeme uvést jeho základní rysy.

s_2e511731e9164f77a9f7e663d7af5363Ilustrativní render modelu Ascend P2

Velikost displeje u tohoto modelu má být 4 palce a nabídne rozlišení HD – tedy 1280 x 720 pixelů. K dispozici bude 1 GB RAM, z čehož lze soudit, že bude vybaven dvoujádrovým procesorem s taktovací frekvencí 1.2 GHz. Na zadní straně najdeme 8MPx foťák a baterie se bude blížit svou kapacitou k hranici 1900 mAh. Systém bude Android 4.1 Jelly Bean.

Zřejmě se nám představí na veletrhu MWC v Barceloně, který začne za několik týdnů. S těmito parametry se může jednat o velmi úspěšný model, ale bude záležet na ceně a zpracování. I tak to vypadá, že Huawei dokáže naslouchat zákazníkům a nezaměřuje se výhradně na větší smartphony.

Zdroj: news.mydrivers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim