reklama

Sony C530X HuaShan – slušná střední třída se ukazuje na fotografiích

Sony C530X HuaShan – slušná střední třída se ukazuje na fotografiích
2013-01-28T20:19:12+02:00
• 28. 1. 2013

Sony nedávno představilo dva top modely na tento rok a my jsme měli možnost si jeden na krátkou chvíli otestovat. Již delší dobu se vědělo, že modely Xperia Z a ZL budou představeny v předstihu. Další smartphony se dočkají premiéry na veletrhu MWC, ale nyní zde máme první fotografie modelu, který se bude řadit do střední třídy.

Prozatím je známo jen kódové označení Sony C530X HuaShan. Nečekejte nějaké úžasné specifikace, ale na druhou stranu rozhodně neurazí. Bohužel zatím neznáme přesnou úhlopříčku displeje, ale mohu si tipnout, že nepřesáhne hodnotu 4,5 palce. Rozlišení bylo známo již nějakou dobu z uniknutích benchmarků, takže se můžete těšit na 1280 x 720 pixelů.

Ve výbavě bude 5MPx foťák, ale zatím se neví, jestli bude disponovat technologií Exmor R nebo RS. Srdcem bude procesor Qualcomm MSM8960T, který má k dispozici dvě jádra Krait s taktem 1.7 GHz a 2 GB RAM. Nebude chybět grafika Adreno 320. Dokonce se objevují informace o podpoře LTE sítí. Z fotografií jde vidět, že bude vybaven Androidem 4.1.2 Jelly Bean. S největší pravděpodobností se letos nesetkáme s výrazně slabším strojem, jelikož se Sony nechalo slyšet, že již nebudou vyrábět levné smartphony. Na tomto modelu jde také vidět, že je zde použit design z modelu Xperia Z.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim