reklama

Podoba iPadu 5. generace zachycena na fotografiích

Podoba iPadu 5. generace zachycena na fotografiích
2013-01-29T06:36:27+02:00
• 29. 1. 2013
1

Ještě nedávno jsme spekulovali o nejnovějších iPhonech, o kterých se podařilo získat informace díky vývojářům. Nyní se rozhodně pilně pracuje na další generaci iPadů a jak se zdá, Apple má opět problém s unikajícími součástkami. Ačkoliv Tim Cook byl pokárán v jisté míře za úniky a sám přislíbil, že se na tento problém zaměří, zřejmě neudělal dostatečná opatření. Nyní zde máme vyfoceny záda další generace iPadu.

Z fotografie lze vidět, že původní předpoklady se zřejmě naplní. iPad mini je designovou předlohou následujících zařízení a podle tohoto trendu se dá usuzovat, že podobný vzhled získá i iPhone. Zadní hliníková strana dalšího tabletu od Applu nasvědčuje tomu, že se jedná o LTE verzi. Opět se zde setkáme s úhlopříčkou 9,7 palce a pravděpodobně zůstane i rozlišení ze 4. generace.

Včera jsme vám přinesli informace o tom, že by se mohla objevit 128GB varianta iPadu s Retina displejem, ale s výše uniklými zády se objevila zpráva, která se týká celé nové série. Zřejmě přibude model s výše udanou hodnotou interního úložiště. Zatím netušíme, jestli zůstane 16GB verze, čímž by došlo k posunu. Pokud by se tak stalo, tak by zřejmě cenovky zůstaly zachovány, ale zvětšil by se prostor pro data.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat