reklama

Samsung představí další smartphone s 5,8″ displejem

Samsung představí další smartphone s 5,8″ displejem
2013-01-20T13:32:59+01:00
• 20. 1. 2013

Možná si vzpomínáte na na Samsung Galaxy Player – multimediální přehrávač, kterým chtěl korejský výrobce konkurovat přehrávači iPod Touch od Applu. Samsung Galaxy Player disponuje 5,8“ TFT displejem s rozlišením 960 x 540 px, 16/32GB vnitřním úložištěm a 3MPx fotoaparátem. Bohužel tento model byl dostupný jen pro Korejský trh.

Nyní se objevily informace na serveru Sammobile, které mluví o tom, že Samsung oznámil další model smartphonu. Ten  by měl,  co se technických parametrů týče, vycházet právě ze zmiňovaného Galaxy Player.

Ponese označení GT-I9152 a bude přejímat většinu parametrů  od Galaxy Playeru, tudíž bude vybaven opět displejem s úhlopříčkou 5,8“. Přinese podporu dvou SIM karet a měl by být dostupný v bílé barvě – Pebble White. Předpokládaným operačním systémem je Android Jelly Bean 4.1/4.2. Bližší specifikace zatím neznáme. Co je však podstatné, je to, že by se tento „phablet“ měl podívat i na evropský trh. Je jisté, že se více informací dozvíme na blížícím se veletrhu MWC v Barceloně, na kterém bude s největší pravděpodobností tento model představen.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim