reklama

Paranoid Android ROM nabídne novou funkci pro úsporu místa na ploše

Paranoid Android ROM nabídne novou funkci pro úsporu místa na ploše
2013-01-20T12:44:01+02:00
• 20. 1. 2013
1

Paranoid Android je jedna z mnoha alternativních ROM, které můžete vyzkoušet na vybraných telefonech. Tato ROM je založena na AOSP  a kromě mnoha výhod čistého systému Android také nabízí možnost přepínat mezi prostředím pro smartphony a pro tablety.

Na Google Plus stránkách projektu Paranoid Android se objevilo video, na kterém je ukázaná nově zahrnutá funkce. Pro majitelé telefonů z rodiny Nexus a všech mobilů, kde jsou navigační tlačítka zahrnuta v ploše displeje, tato funkce přinese úsporu místa. Nově bude možné tato tlačítka vyvolat tahem prstu po displeji. Kromě základních funkcí pro vyvolání seznamu aplikací, tlačítka domů a tlačítka zpět, bude funkce rychlého přístupu obsahovat například také zobrazení stavu baterie, datum a čas a různá oznámení.

Kromě skrytí navigačních tlačítek dojde rovněž ke skrytí horní notifikační lišty, jelikož navigační oblast bude touto funkcí do jisté míry nahrazena. Pokud tedy vlastníte Galaxy Nexus nebo Nexus 4 a nemáte problém si na svůj telefon nainstalovat tuto alternativní ROM, získáte nejen opravdu efektivní ovládání telefonu, ale také uspoříte místo na displeji. Podívejte se na video, na kterém je vidět, jak toto revoluční ovládání funguje v praxi. Stránky projektu naleznete na tomto odkazu. ROM pro vás vyzkouším a brzy přinesu informace o tom, jak vše funguje a pracuje v praxi.

Zdroj: plus.google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Roman Měšťan

21. 1. 2013, 11:28

Právě testuju a je to velmi dobře použitelné, jen se nějak nedostanete do notifikační lišty a má to pár bugů. Například když spustíte třeba youtube a zhasne se displej, po opětovném odemknutí obrazovky se ty tlačítka (Pie) už nechtějí zobrazit. Musím je v nastavení znova aktivovat. Je to BETA VERZE, takže se něco takového dá očekávat.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat