Polaroid představil 7palcový tablet pro děti

Polaroid představil 7palcový tablet pro děti
2013-01-05T16:00:54+02:00
• 5. 1. 2013
2

Společnost Polaroid právě včera představila nový 7palcový tablet s operačním systémem Android, jehož zaměření bude především na malé děti a hlavní představení proběhne samozřejmě na blížícím se veletrhu CES v Las Vegas, který startuje už za pouhé 3 dny!

Zařízení bude poháněno procesorem Cortex-A8 o frekvenci 1 GHz, nabídne 512 MB pamětí RAM a operační systém Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. Uživatelská paměť pak bude 8 GB, kde v základu naleznete 35 nainstalovaných aplikací v plných verzích včetně několika interaktivních knih.

Záda tabletu ponesou 3 500mAh baterii a 2MPx fotoaparát, ale dále také například nárazníky, které najdete i po bocích a měly by předcházet případnému poškození. První střípky specifikací uzavírá možnost rodičovské kontroly, zamykání displeje a relativně přijatelná cenovka 149,99 dolarů (tj. v přepočtu 2 866 Kč).

„Během naší několikaleté historie jsme byli známi vytvářením inovativních a snadno použitelných produktů, kterou jsou zábavné pro všechny věkové kategorie. Tablety pro děti nejsou výjimkou. To představuje osobnost značky Polaroid a spojuje celou řadu funkcí, které potěší děti i jejich rodiče,“ řekl prezident a generální ředitel společnosti Polaroid Scott W. Hardy.

Zdroj: androidguys.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Pokud to nebude s rozlisenim 800×600 atp mohlo by to zaujmout…

Antonín Horňáček

5. 1. 2013, 17:31

Zdravím, zřejmě vás zklamu, tablet nabídne rozlišení 800 x 480.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat