reklama

EX Hybrid Controller pro iPhone 5 – kryt, klávesnice a herní ovladač

EX Hybrid Controller pro iPhone 5 – kryt, klávesnice a herní ovladač
2013-01-05T16:30:35+01:00
• 5. 1. 2013

Trh s příslušenstvím pro iOS zařízení je opravdu veliký a v tuto chvíli je asi těžké spočítat všechny doplňky například pro iPhone. Nedávno Apple uvedl nový typ konektoru a první společností, která na to zareagovala, byla iphone5mod.com. Nyní představila poměrně unikátní příslušenství pro iPhone 5.

Jmenuje se EX Hybrid Controller, z čehož je tak trochu jasné, že se nejedná jen o ochranu mobilu. Díky němu budete mít k dispozici herní ovladač a klávesnici. Připojení je realizováno skrze Bluetooth 3.0 a jednotlivé součásti jsou přichyceny pomocí silných magnetů, díky čemuž můžete pohodlně třeba psát a iPhone vám nevypadne.

Každá součást disponuje baterií, která vydrží 40 hodin přímého používání a nabíjení trvá jen 1 hodinu. Výdrž v pohotovostním režimu je 160 hodin. Součásti jsou vyrobeny z hliníku a vše je odolné proti vodě a prachu. Celkem ohromujícím parametrem je samotná tloušťka 2 mm klávesnice a herního ovladače. Celé příslušenství vás přijde na 50 dolarů a objednávat můžete z této stránky. Nyní se již podívejte na praktickou ukázku.

Zdroje: iphone5mod.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim