reklama

Apple vydal aktualizaci iOS 6.1

Apple vydal aktualizaci iOS 6.1
2013-01-29T07:45:56+01:00
• 29. 1. 2013

Apple právě vydal další aktualizaci svého operačního systému iOS, konkrétně se jedná o verzi iOS 6.1. Hlavní novinkou je rozšířená podpora LTE pro vybrané země u místních operátorů, bohužel Česká republika se na seznamu zatím nenachází. Dále aktualizace přináší vylepšenou Siri, přes kterou lze nyní nakupovat vstupenky do kin, avšak tato funkce je dostupná pouze v USA v rámci kin Fandango. Další novinkou je možnost uživatelů iTunes Match stáhnout si jednotlivé skladby z iCloudu do svých iOS zařízení. Update samozřejmě také přináší bezpečnostní opravy a zároveň přidává možnost resetovat identifikátor reklam v nastavení.

Novinky v bodech:

  • Podpora LTE v dalších zemích (kompletní seznam zde)
  • Možnost objednat vstupenky do kin přes Siri v USA
  • iTunes Match – stahování jednotlivých skladeb
  • opravy různých chyb

Apple dále v tiskové zprávě vydané v souvislosti s touto aktualizací zmiňuje, že AppStore nabízí již více než 800 000 aplikací pro všechny iOS zařízení s více než 300 000 aplikacemi optimalizovanými jen pro iPad. Dále se chlubí tím, že zákazníci stáhli přes 40 miliard aplikací a že již vyplatil vývojářům přes sedm miliard dolarů.

iOS 6.1 je již v tuto chvíli dostupný ke stažení pro všechna zařízení, jež podporují iOS 6. Aktualizovat můžete bud tradičně přes iTunes anebo přímo ze svého iOS zařízení v Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru.

Mírně inovován byl i lockscreen na iPadu

Mírně upraveny byly ovládací prvky hudby na lockscreenu

 

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim