reklama

Nová hra Arma Tactics z českých končin iOS, Android, PC, Mac, Linux, Shield

Nová hra Arma Tactics z českých končin [iOS, Android, PC, Mac, Linux, Shield]
2013-01-31T08:40:53+02:00
• 31. 1. 2013

Jedno z největších českých vývojářských studií, které stojí za úspěšnými vojenskými simulacemi Operation Flashpoint a ARMA, Bohemia Interactive, oznámilo novou hru pro tablety a smartphony jménem ARMA Tactics.

Půjde o strategii, kde se ujmete role velitele speciálních jednotek a budete se muset probojovat dějovou linií nebo náhodnými misemi. Inspirací pro brněnský tým jsou ověřené klasiky Jagged Alliance nebo XCOM. Snímky nám poodhalují, že se můžeme těšit na detailní grafiku, kde nebudou chybět úžasné efekty. Je zde totiž návaznost na Nvidii a hra samotná bude optimalizována pro Tegru 4, aby dokázala využít kompletně celý její potenciál. Hra bude uvedena na konzoli SHIELD a později i pro ostatní platformy – iOS, Android, PC, Mac a Linux. Je skutečně na vás, jaký styl ovládání si zvolíte, jelikož se dočkala podpory herních gamepadů. Arma Tactics se chystá na trh ještě letos a rozhodně se máme na co těšit.

Zdroj: eurogamer.cz

Zdroj: bistudio.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim