reklama

Jelly Bean pro Galaxy S II se blíží – „už zase“

Jelly Bean pro Galaxy S II se blíží – „už zase“
2013-01-15T10:30:36+01:00
• 15. 1. 2013

Majitelé telefonů Samsung Galaxy S II stále netrpělivě vyhlížejí aktualizaci Jelly Bean, která nabírá stále větší zpoždění. Modely Galaxy Note II a Galaxy S III již Jelly Bean mají a stejně tak nedávno uvedený Galaxy S II Plus jej bude mít již v základu. Dalo by se tedy říci, že není žádný důvod oddalovat aktualizaci i pro “es dvojku”. Bohužel ale nezbývá než čekat a čekat.

Přeci jen ale svítá nová naděje, která posouvá onen okamžik blíž k realitě. Samsung uvedl, že začátkem února by měla být aktualizace vypuštěna v Singapuru. Znamená to tedy, že je již vše hotové a připravené. V tuto chvíli ještě probíhá ladění systému u operátorů, kteří jej musí dodatečně upravit pro své brandované telefony a také probíhá testování kompatibility předinstalovaného softwaru. Pokud však budeme vycházet z této informace, mohli bychom se nejpozději do konce února dočkat rozšíření aktualizace i do ostatních zemí.

Nový systém Jelly Bean přinese oproti Ice Cream Sandwich mnoho vylepšení, mezi která patří přepracované grafické prostředí s novým názvem TouchWiz UX, vylepšená notifikační lišta, přepracovaný fotoaparát, funkci Google Now a mnoho dalšího. Díky Project Butter se také můžeme těšit na celkové zrychlení systému, které je opravdu znát. Systém jsem po nějaký čas testoval a byl jsem velice příjemně překvapen. Jelly Bean se v podání Samsungu a jeho TouchWiz prostředí velice příjemně používá. Snad bude toto čekání stát za to.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim