reklama

Informace o pražské dopravě přímo v Google Now a v Mapách

Informace o pražské dopravě přímo v Google Now a v Mapách
2013-01-31T06:59:59+01:00
• 31. 1. 2013
1

Na dnešní den je ohlášena tisková konference společností Google a DPP, kde bude oznámena novinka, která se týká napojení informací o pražské dopravě na systémy Googlu. Schválně jsem napsal systémy, jelikož se již nyní tato funkcionalita projevila na mém Androidu. Kromě integrace do samotných Google Map se změna objevila i v Google Now.

Pokud máte v Now nastavenu veřejnou dopravu, tak vám Google bude vyhledávat trasu na danou schůzku skrze veřejnou dopravu. V nabídce naleznete vždy jeden typ spojení i s přestupy, ale máte samozřejmě možnost si nechat zobrazit další možné alternativy. Nechybí zde ani zobrazení zastávek, kde budete muset přestoupit, nebo se vám zobrazí stanice, přes které pojedete. Můžete si také nechat zobrazit trasu a sledovat na mapě, kde se aktuálně nacházíte.

Samozřejmě nebudeme chybět na dnešní tiskové konferenci, takže můžete očekávat další informace v odpoledních hodinách. Nyní mohu jen dodat, že jsem nemusel provést žádnou aktualizaci aplikací, vše se projevilo automaticky. Google byl připraven.

Za upozornění děkujeme webu droidik.eu

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jiří Doubravský

31. 1. 2013, 7:57

sluší se jen doplnit, že totéž funguje v Brně :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim