reklama

Galaxy Note 2 a Optimus Vu prodejním hitem v Jižní Koreji

Galaxy Note 2 a Optimus Vu prodejním hitem v Jižní Koreji
2013-01-03T09:55:56+01:00
• 3. 1. 2013

S prodejností modelu Galaxy Note 2 od Samsungu to jde velmi dobře po celém světě a zdá se, že ani ve své rodné zemi na tom není zrovna nejhůř, jelikož společnost Samsung společně s LG vydaly zprávy, podle které každý ve svých řadách eviduje prodej miliontého tabletofonu v Jižní Koreji.

Ačkoliv se LG Optimus Vu nemůže řadit do jedné linie po boku Galaxy Note nebo dokonce Note II, protože jde o daleko populárnější zařízení, a to v domácím prostředí platí dvojnásob, tak i přesto se obě společnosti rozhodly pochlubit překročení miliontého prodaného zařízení.

Zařízení Galaxy Note II a Optimus Vu 2 byla uvolněna k prodeji v září loňského roku, ale pokud blíže nahlédneme k číslům společnosti LG, tak ti do svého milionu zahrnuly i první model Optimus Vu, což znamená, že Samsung v prodeji svého Galaxy Note II hravě pokryl obě zařízení od LG.

Společnost LG možná má aktuálně prodejní hity v podobě Nexusu 4 a Optimu G, ale pravdou je, že výrobky LG jsou všeobecně méně populární na celosvětovém trhu než ty od Samsungu.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim