reklama

Důkaz o X-Phonu od Googoroly na chvíli spatřen

Důkaz o X-Phonu od Googoroly na chvíli spatřen
2013-02-01T10:35:04+01:00
• 31. 1. 2013

Když Google koupil Motorolu, tak se celý svět upíral na první smartphone, který vyjde z továren nejstaršího výrobce mobilních telefonů. Bohužel jsme se do teď nedočkali ani jednoho smartphonu, který by jasně nesl znaky Googlu. Nedávno jsme se dozvěděli, že po odkoupení mobilního výrobce se rozběhly práce na nových zařízení X Phone a X Tablet.

Jednalo se jen o malé zmínky, které se objevovaly na internetu, ale bohužel jsme neměli jasné důkazy. Sice se v poslední době objevují indície, ale až do teď se jednalo spíše o vysněná zařízení. Nyní se se ukazuje první informace přímo na sociální síti LinkedIn a také na stránkách Motoroly. Jedná se o nabídku pracovní pozice, ve které bylo jasně uvedeno, že se přímo týká X Phonu.

Samozřejmě se to ihned rozneslo po celém internetu, ale již bylo pozdě. V tuto chvíli je daná nabídka již smazána a Motorola opět dělá, že se nic nestalo. I tak je takřka potvrzena existence smartphonu, o kterém nevíme zhola nic. Jen se má jednat o opravdový unikát, který je tvořen proto, aby konkuroval iPhonu nebo top modelům od Samsungu.

Pokud se ale podíváme na danou pozici, tak bych možná řekl, že je poněkud pozdě na hledání člověka do tak vrcholného místa. Mohlo by to znamenat, že samotné představení novinky ze společného snažení Motoroly a Googlu neuvidíme tak brzo, jak jsme si mohli myslet. Snad se brzy dozvíme bližší informace. Pokud by nedošlo k představení ještě letos, tak se zjevně tento mobil zapíše do historie smartphonů. Spekuluje se o něm již od roku 2012.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim