reklama

NTT DoCoMo Junior SH-05E: Nový přírůstek pro vaše dítě

NTT DoCoMo Junior SH-05E: Nový přírůstek pro vaše dítě
2013-01-31T15:00:45+02:00
• 31. 1. 2013

Tablety nebo notebooky přímo určené dětem mají již vyhraněnou svoji specifickou kategorii, jenže do popředí se pomalu dostávají i chytré telefony pro nejmladší generaci, které nabídnou takřka totožné možnosti jako předchozí zmíněná zařízení. Nejnovější přírůstek v těchto dnech přivedl na svět japonský operátor NTT DoCoMo, a to model s označením Junior SH-05E.

Telefon samozřejmě rodičům nabídne dálkové zamykání a další možnosti nastavení jako například nastavení maximálního počtu provolaných minut za den nebo vyfiltrování nevhodného internetového obsahu. Po technické stránce zařízení nabídne dvoujádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz, QHD displej o neupřesněné velikosti, 12MPx fotoaparát, 8GB vnitřní paměť, GPS a dokonce i podporu mobilních plateb.

Základní vlastnosti ještě doplní ochrana proti prachu a přímému světlu. Jako operační systém na něm najdete Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. Na trh přijde hned v několika barevných provedeních, a to v růžové, modré a neutrální bílé barvě. Nelze příliš předpokládat, že se prodej rozšíří do celosvětového měřítka, ale doufejme, že tento chytrý telefon bude impulsem pro další výrobce aktuálně zaměřené na nejmladší generaci a dočkáme se tak podobných zařízení.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim