reklama

Chrome Beta pro Android – když chcete testovat

Chrome Beta pro Android – když chcete testovat
2013-01-11T06:36:07+02:00
• 11. 1. 2013

Webový prohlížeč Chrome pro Android se stal u zařízení typu Nexus již nativním prohlížečem, ale u jiných modelů si uživatelé mohou všimnout, že ne vždy pracuje tak, jak má. Dokonce i já pozoruji jeho zvýšenou náročnost na hardware u Galaxy Nexusu. Nějakou dobu se spekulovalo o tom, že by se mohla objevit beta verze pro ty, kteří chtějí pomoci s vývojem.

Google vyslyšel přání a vydává Chrome Beta pro Android, aby zejména mohl urychlit vývoj. Tímto stylem může otestovat funkce a vylepšení ještě dříve, než se vůbec dostanou do ostré verze. Jelikož se jedná o beta verzi, tak ji nikdy nebude nabízet primárně a dokonce na ni nenarazíte ve vyhledávání Play Store. Tudíž budete potřebovat přímý odkaz pro její stažení.

logo-app Chrome Beta Google Inc. Zdarma ANDROID

Samozřejmě vám nikdo nezaručuje, že bude fungovat nejlépe, ale právě proto existuje tato speciální verze, u které se očekává, že uživatelé budou reportovat všechny chyby. Proto se raději rozmyslete, jestli se chcete zapojit do tohoto programu a pomoci s vývojem. Ovšem i zde budete moci najít novinky, které se chystají do ostré verze. Například je nyní k dispozici pro testování funkce HTML5 Filters CSS. Dokonce došlo k navýšení výkonu, což se projevilo v benchmarku Octane. Mohu na závěr jen dodat, že budete potřebovat minimálně Android 4.0.

Zdroje: theverge.com, chrome.blogspot.de

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat