reklama

TegraZone přichází na Windows RT

TegraZone přichází na Windows RT
2012-12-30T09:28:10+01:00
• 30. 12. 2012

TegraZone je prostor pro hry, které jsou optimalizované pro zařízení se SoC Tegra. Prozatím jste tento prostor k nakupování mohli najít jen u androidích zařízení. Nvidia nedávno zaznamenala úspěch v podobě 6 miliónů stažení. Jedná se o poměrně malé číslo, ale pokud se podíváme na úzce specifikovaný trh, tak můžeme gratulovat.

Toto malé vítězství samozřejmě společnosti nestačí a nyní vstoupí s tímto prostorem také na tablety se systémem Windows RT. Bohužel se jedná o ještě menší trh, jelikož nenajdeme příliš mnoho zařízení, která mají systém Windows RT a Tegru. Na druhou stranu se může jednat o významnou pomoc pro systém z Redmondu a hlavně pro start prodeje takových tabletů.

Bohužel nemůžeme doložit odkaz na samotnou aplikaci, jelikož v tuto chvíli nemáme zařízení s Windows RT. Pokud ale jedno takové vlastníte, tak stačí ve Windows Store zadat do vyhledávání TegraZone.

Jedná se o dobrou zprávu pro majitele tabletů s Windows RT a navíc je pro ně nachystáno několik herních titulů: Judge Dredd vs Zombies, Pinball FX 2, Reckless Racing Ultimate, Riptide GP, Soulcraft, Space Ark, Sprinkle a Vendetta Online. Nejedná se o velké množství, ale v tuto chvíli se chystají další, které co nevidět zamíří do tohoto prostoru.

Na druhou stranu se tento krok může velmi vyplatit Nvidii, jelikož jako první obsadí skulinu na trhu s hrami pro tento systém.

Zdroje: brightsideofnews.com, blogs.nvidia.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim