reklama

Sprint neprodal zákazníkovi iPhone 4 kvůli jeho tlustým prstům

Sprint neprodal zákazníkovi iPhone 4 kvůli jeho tlustým prstům
2012-12-27T12:30:53+01:00
• 27. 12. 2012

Jeden z největších amerických operátorů, společnost Sprint, svým zákazníkům namísto jablečného iPhonu 4 doporučuje koupi modelu Galaxy S3 od Samsungu, a to dokonce velmi nevybíravým způsobem. Ačkoliv si většina může myslet, že Sprint jako výhradní prodejce bude především doporučovat nákup iPhonu, opak je pravdou. Jeden ze zákazníků odešel ze značkové prodejny s nepořízenou a neváhal se s ostatními podělit o zajímavou situaci na internetu.

Dlouholetý zákazník jménem Alex šel do značkové prodejny Sprint, aby mu byl právem zdarma vyměněn jeho rozbitý iPhone 4 za nový kus. Přestože nárok na tuto výměnu měl, tak jeden z prodejců amerického operátora Sprint mu odmítl vydat nové zařízení hned z několika důvodů. Prvně prodejce vyjmenoval nedostatky, jako je špatná výdrž baterie nebo jeho malá velikost oproti dnešním zařízením.

Následným pojmenováním, že je to „opravdový kus h***a“ vše zakončil tím, že jsou jeho prsty příliš tlusté pro takový telefon a měl by dostat Galaxy S3 od Samsungu. Alex tedy odešel otrávený z jeho postoje a tónu povýšenosti a navíc bez telefonu v ruce. Nakonec by raději měl rozbitý telefon, než se muset smířit s tak hrubou osobou.

Co říkáte na takový přístup prodejce? Zažili jste někdy podobný u některého z našich operátorů? Osobně bych takový postoj u tak významného amerického prodejce, kde musí každý projít nespočetnými školeními, aby se dostal právě na takovou pracovní pozici, nečekal.

Zdroj: tomshardware.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim