reklama

Galaxy Note 7: nový tablet od Samsungu?

Galaxy Note 7: nový tablet od Samsungu?
2012-12-27T12:00:36+02:00
• 27. 12. 2012

Na webových stránkách GLBenchmark se objevily výsledky testovaného zařízení, které poukazují na zvěsti o novém přírůstku do rodiny „mini“ tabletů, kterými jsou například Nexus 7 nebo Apple iPad Mini. Zdá se, že Samsung chce vedle svého Galaxy Note 10.1 nasadit další želízko do ohně v podobě menšího, možná 7″ palcového tabletu. Testované zařízené nese označení GT-N5100 a odhaluje první technické specifikace, které samozřejmě nelze zatím brát jako finální.

Z uniklých informací vyplývá, že by tento tablet mohl mít 7″ displej s HD rozlišením 1280 x 800 pixelů. Pohánět by jej mohl čtyřjádrový procesor Exynos 4412 taktovaný na frekvenci 1,6 GHz a grafický akcelerátor Mali – 400 MP. Operačním systémem by mohl být Android Jelly Bean 4.1.2 nebo vyšší. To je z technických specifikací vše, více zatím není k dispozici.

Jak jistě víte, nedávno jsme uveřejnili plány Samsungu týkající se další generace telefonu Galaxy Note III, který by dle zvěstí mohl přinést až 6,3″ displej. Pokud by tomu tak bylo, měl by Samsung opravdu rozsáhlé portfolio zařízení, čítající opravdu pestrou nabídku produktů zahrnující zařízení mnoha velikostí, určená pro různé cílové skupiny. Je nutné podotknout, že toto může nabídnout jen málokterý výrobce, zdali vůbec nějaký. Každopádně se necháme překvapit.

Zdroje: intomobile.com, glbenchmark.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat